Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 80,5 x 100 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 21:11
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
2 800 Kč | 6.12.2019 13:30:59 (limit 6.12.2019 13:30:58) |