Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 68,5 x 103,5
Konec aukce: 08.12.2019 20:19
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
4 000 Kč | 8.12.2019 20:03:35 |