1886 - 1958
Narodil se v Praze. Po přípravě v malířské škole K. Reisnera studoval na pražské UMPRUM. Po přípravě v malířské škole K. Reisnerae Ve své tvorbě se věnoval malbě, tvorbě sgrafit, divadelních dekorací, malbě na sklo i grafice.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 67 cm, šířka: 97 cm, rámování: 87 x 118 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:35
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 15 000 Kč