1886 - 1958
Narodil se v Praze. Po přípravě v malířské škole K. Reisnera studoval na pražské UMPRUM. Po přípravě v malířské škole K. Reisnerae Ve své tvorbě se věnoval malbě, tvorbě sgrafit, divadelních dekorací, malbě na sklo i grafice.
Signováno vpravo dole, mírně prohnutý rám
Technika: Olej na plátně
Výška: 97 cm, šířka: 67 cm, rámování: 118 x 87 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 03.08.2020 18:25
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč