1905 - 1991
Narodil se v Milevsku. Studoval AVU u prof. Nejedlého.Věnoval se krajinomalbě.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 35,2 cm, šířka: 50,2 cm, rámování: 48,5 x 64 cm
Konec aukce: 08.12.2019 19:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč