Technika: Olej na plátně
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:52
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 5d 8h 13m 40s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč