Signováno vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Technika: Olej na lepence
Výška: 27,5 cm, šířka: 22 cm, rámování: 48,5 x 41 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 31.01.2022 21:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč