Technika: Olej na kartonu
Výška: 53,5 cm, šířka: 67 cm, rámování: 68 x 82,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 20:57
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč