11. Masarykovo náměstí - Ostrava 1940

Autor: Josef Drha Deingruber

Technika: Olej na plátně
Výška: 74,5 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 88,5 x 70 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 18:30

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (46)

15 100 Kč7.3.2022 18:07:19
14 600 Kč7.3.2022 17:55:47
14 100 Kč7.3.2022 17:47:31
13 600 Kč7.3.2022 13:49:13
13 100 Kč6.3.2022 13:51:16 (limit 5.3.2022 16:15:46)
12 600 Kč6.3.2022 13:51:16
12 100 Kč5.3.2022 16:15:46 (limit 5.3.2022 16:15:46)
11 600 Kč3.3.2022 21:04:44
11 100 Kč3.3.2022 21:04:42 (limit 27.2.2022 22:59:21)
10 700 Kč3.3.2022 21:04:42
10 200 Kč26.2.2022 13:49:56 (limit 16.2.2022 10:21:11)
9 900 Kč26.2.2022 13:49:56
9 600 Kč16.2.2022 10:21:11 (limit 16.2.2022 10:21:11)
9 300 Kč15.2.2022 21:19:00
8 250 Kč15.2.2022 21:19:00 (limit 3.2.2022 21:24:24)