17. Veselí po práci

Autor: Josef Drha Deingruber

Signováno vlevo dole.
Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 82,7 cm, rámování: 36,8 x 90 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.11.2021 20:32

Dosažená cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (2)

3 700 Kč15.11.2021 19:34:03
3 500 Kč10.11.2021 16:34:53