Signováno vpravo dole. Signace je špatně viditelná.
Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Josef Drha
Technika: Olej na plátně
Výška: 73,5 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 90 x 78 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 20:38
Dosažená cena: 9 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč