Josef Drha
Narodil se 3.3.1912 v Ostravě a zemřel 22.12.2009 v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63,5 x 83,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 20:13
Dosažená cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (31)