Na zadní staně zajímavý přípis... pravost potvrzuje známý malíř Roman Havelka.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 40 x 47,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 19:28
Dosažená cena: 17 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (41)