89. Zajícova chalupa - Klobouky u Brna

Autor: František Pečinka

Na zadní staně zajímavý přípis... pravost potvrzuje známý malíř Roman Havelka.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 40 x 47,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 25.09.2023 19:28

Dosažená cena: 17 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (41)

10 200 Kč25.9.2023 19:20:35
9 900 Kč25.9.2023 19:20:30
9 600 Kč25.9.2023 19:20:26
9 300 Kč25.9.2023 19:20:22
9 000 Kč25.9.2023 19:19:55
8 700 Kč25.9.2023 19:19:51
8 400 Kč25.9.2023 19:19:45
8 100 Kč25.9.2023 19:19:41
7 800 Kč25.9.2023 19:19:33
7 500 Kč25.9.2023 19:19:23
7 200 Kč25.9.2023 19:19:16
6 900 Kč25.9.2023 19:19:02
6 600 Kč25.9.2023 19:18:52
6 300 Kč25.9.2023 19:18:29
6 000 Kč25.9.2023 19:16:40