44. Lesní interiér

Autor: František Pečinka

Technika: Olej na překližce
Výška: 35 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 50 x 53,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:43

Dosažená cena: 26 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (61)

26 700 Kč24.4.2023 17:55:29
26 200 Kč24.4.2023 17:43:12
25 700 Kč24.4.2023 08:28:34
25 500 Kč24.4.2023 08:28:34 (limit 20.4.2023 14:34:57)
25 200 Kč24.4.2023 08:28:28 (limit 20.4.2023 14:34:57)
24 700 Kč24.4.2023 08:28:28
24 200 Kč24.4.2023 08:27:52 (limit 20.4.2023 14:34:57)
23 700 Kč24.4.2023 08:27:52
23 200 Kč24.4.2023 08:27:47 (limit 20.4.2023 14:34:57)
22 700 Kč24.4.2023 08:27:47
22 200 Kč24.4.2023 08:27:30 (limit 20.4.2023 14:34:57)
21 700 Kč24.4.2023 08:27:30
21 200 Kč20.4.2023 14:34:34
21 000 Kč20.4.2023 14:34:34 (limit 18.4.2023 10:36:48)
19 200 Kč20.4.2023 14:34:22 (limit 18.4.2023 10:36:48)