Technika: Olej na překližce
Výška: 35 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 50 x 53,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:43
Dosažená cena: 26 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč