9. Rožnov pod Radhoštěm – dřevěný kostel sv. Anny

Autor: Bohumír Jaroněk

Kostel svaté Anny v Rožnově pod Radhoštěm se nachází v areálu Valašského muzea v přírodě. Společně s některými ostatními památkově chráněnými objekty skanzenu byl v roce 1995 prohlášen národní kulturní památkou České republiky. Je volnou kopií kostelíka z bývalé obce Větřkovice, který vyhořel roku 1887.
Technika: Kolorovaná litografie
Výška: 44 cm, šířka: 60 cm, rámování: 71 x 85 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:12

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (25)

8 400 Kč10.10.2022 18:07:14
8 100 Kč10.10.2022 18:02:24
7 800 Kč10.10.2022 17:32:01
7 500 Kč10.10.2022 17:31:59 (limit 9.10.2022 12:27:44)
7 200 Kč10.10.2022 17:31:59
6 900 Kč10.10.2022 17:31:56 (limit 9.10.2022 12:27:44)
6 600 Kč10.10.2022 17:31:56
6 300 Kč10.10.2022 11:21:35 (limit 9.10.2022 12:27:44)
6 000 Kč10.10.2022 11:21:35
5 700 Kč10.10.2022 11:21:32 (limit 9.10.2022 12:27:44)
5 400 Kč10.10.2022 11:21:32
5 100 Kč10.10.2022 11:21:31 (limit 9.10.2022 12:27:44)
4 900 Kč10.10.2022 11:21:31
4 700 Kč10.10.2022 11:21:28 (limit 9.10.2022 12:27:44)
4 500 Kč10.10.2022 11:21:28