Kostel svaté Anny v Rožnově pod Radhoštěm se nachází v areálu Valašského muzea v přírodě. Společně s některými ostatními památkově chráněnými objekty skanzenu byl v roce 1995 prohlášen národní kulturní památkou České republiky. Je volnou kopií kostelíka z bývalé obce Větřkovice, který vyhořel roku 1887.
Technika: Kolorovaná litografie
Výška: 44 cm, šířka: 60 cm, rámování: 71 x 85 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.10.2022 18:12
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (25)