88. Chalupa v lese

Autor: Bohumír Jaroněk

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, na lemu grafiky místy fleky, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Dřevoryt
Výška: 42,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 66,7 x 77 cm

Konec aukce: 20.03.2023 19:41

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (9)

5 100 Kč20.3.2023 19:36:06
4 900 Kč20.3.2023 19:31:59
4 700 Kč20.3.2023 19:31:48
4 500 Kč20.3.2023 19:30:56
4 300 Kč20.3.2023 19:30:28
4 100 Kč20.3.2023 19:26:28
3 900 Kč20.3.2023 19:26:10
3 700 Kč20.3.2023 18:50:51
3 500 Kč14.2.2023 07:29:39