59. Chalupa s úly

Autor: Bohumír Jaroněk

Technika: Kolorovaný dřevoryt
Výška: 56 cm, šířka: 53 cm, rámování: 91,5 x 88 cm
Stav: Mírně pokrčeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:02

Dosažená cena: 22 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

22 100 Kč19.1.2026 18:57:32
10 100 Kč19.1.2026 18:56:05
10 000 Kč19.1.2026 18:56:05 (limit 19.1.2026 18:55:15)
9 800 Kč19.1.2026 18:55:37 (limit 19.1.2026 18:55:15)
9 500 Kč19.1.2026 18:55:37
9 200 Kč19.1.2026 18:55:34 (limit 19.1.2026 18:55:15)
8 900 Kč19.1.2026 18:55:34
8 600 Kč19.1.2026 18:55:32 (limit 19.1.2026 18:55:15)
8 300 Kč19.1.2026 18:55:32
8 000 Kč19.1.2026 18:55:30 (limit 19.1.2026 18:55:15)
7 700 Kč19.1.2026 18:55:30
7 400 Kč19.1.2026 18:55:28 (limit 19.1.2026 18:55:15)
7 100 Kč19.1.2026 18:55:28
6 800 Kč19.1.2026 18:55:26 (limit 19.1.2026 18:55:15)
6 500 Kč19.1.2026 18:55:26