59. Chalupa s úly

Autor: Bohumír Jaroněk

Technika: Kolorovaný dřevoryt
Výška: 56 cm, šířka: 53 cm, rámování: 91,5 x 88 cm
Stav: Mírně pokrčeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:02

Dosažená cena: 22 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

2 900 Kč16.1.2026 11:36:59
2 700 Kč26.12.2025 08:11:57
2 500 Kč25.12.2025 16:34:11