Technika: Kolorovaný dřevoryt
Výška: 56 cm, šířka: 53 cm, rámování: 91,5 x 88 cm
Stav: Mírně pokrčeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:02
Dosažená cena: 22 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč