59. Chalupa s úly

Autor: Bohumír Jaroněk

Technika: Kolorovaný dřevoryt
Výška: 56 cm, šířka: 53 cm, rámování: 91,5 x 88 cm
Stav: Mírně pokrčeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:02

Dosažená cena: 22 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

6 200 Kč19.1.2026 18:55:22 (limit 19.1.2026 18:55:15)
5 900 Kč19.1.2026 18:55:22
5 600 Kč19.1.2026 18:54:54
5 300 Kč19.1.2026 18:53:17
5 000 Kč19.1.2026 18:53:15 (limit 17.1.2026 17:37:57)
4 900 Kč19.1.2026 18:53:15
4 700 Kč19.1.2026 18:53:12 (limit 17.1.2026 17:37:57)
4 500 Kč19.1.2026 18:53:12
4 300 Kč19.1.2026 18:51:50 (limit 17.1.2026 17:37:57)
4 100 Kč19.1.2026 18:51:50
3 900 Kč19.1.2026 18:51:48 (limit 17.1.2026 17:37:57)
3 700 Kč19.1.2026 18:51:48
3 500 Kč19.1.2026 18:51:45 (limit 17.1.2026 17:37:57)
3 300 Kč19.1.2026 18:51:45
3 100 Kč17.1.2026 17:37:57 (limit 17.1.2026 17:37:57)