Nesignováno, dřevoryt je přilepený ze spodní strany pasparty, zaskleno.
Technika: Dřevoryt
Výška: 42,5 cm, šířka: 36,7 cm, rámování: 59,5 x 56 cm
Stav: Místy podřený rám
Konec aukce: 29.05.2023 18:37
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 1.5.2023 07:41:29 |