Signováno vpravo dole, na lemu pasparty místy fleky.
Technika: Dřevoryt
Výška: 19,1 cm, šířka: 15 cm, rámování: 34,5 x 29,5 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:29
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 3.5.2024 22:27:54 |