Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Dřevoryt
Výška: 42,5 cm, šířka: 58 cm, rámování: 65 x 79 cm
Konec aukce: 24.04.2023 20:49
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (28)