Dřevoryt, fixováno na kartonu, nesignováno, místy poškozeno - natržené a fleky.
Technika: Dřevoryt
Výška: 56 cm, šířka: 65 cm, rámování: 67,2 x 76 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 19.08.2024 20:28
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč