132. Úly

Autor: Bohumír Jaroněk

Dřevoryt, fixováno na kartonu, nesignováno, místy poškozeno - natržené a fleky.
Technika: Dřevoryt
Výška: 56 cm, šířka: 65 cm, rámování: 67,2 x 76 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 19.08.2024 20:28

Dosažená cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (33)

8 100 Kč19.8.2024 20:14:07
7 800 Kč19.8.2024 20:13:51
7 500 Kč19.8.2024 20:13:30
6 200 Kč19.8.2024 20:12:50
5 900 Kč19.8.2024 20:12:39
4 900 Kč19.8.2024 20:12:21 (limit 19.8.2024 20:12:21)
4 700 Kč19.8.2024 20:12:10
3 700 Kč19.8.2024 20:11:22
3 500 Kč19.8.2024 20:08:46
3 300 Kč19.8.2024 19:54:42
2 300 Kč19.8.2024 19:11:25
2 100 Kč19.8.2024 18:30:21
1 900 Kč19.8.2024 17:09:51
1 700 Kč16.8.2024 20:46:45
1 600 Kč16.8.2024 20:46:45 (limit 7.8.2024 16:23:39)