7. Podvečerní nálada v Krasenském kostelíku

Autor: Alois Schneiderka

Rámováno v paspartě, zaskleno. Vzadu přípis autora.
Schneiderka Alois (1896-1958)
Významný moravský malíř první poloviny 20. století, pedagog, žák Hynaise a Obrovského, studia na vídeňské akademii u profesora Rumplera, po 1. světové válce u prof. Sochaczevského, dále v Paříži u prof. Debaque, člen KVU Aleš, zastoupen v řadě galerií po celé Evropě.
(Toman, Lexikon českých výtvarníků)
(24.12.1896 Valašské Meziříčí, lokalita Křivé - 7.9.1958 Soláň - "vrch umělců")
Technika: Pastel
Výška: 34,5 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 71,5 x 78,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 27.10.2019 18:06

Dosažená cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (25)

3 700 Kč26.10.2019 14:45:51 (limit 26.10.2019 14:45:51)
3 500 Kč25.10.2019 19:52:47 (limit 24.10.2019 18:23:10)
3 300 Kč25.10.2019 19:52:47
3 100 Kč25.10.2019 00:49:06 (limit 24.10.2019 18:23:10)
2 900 Kč25.10.2019 00:49:06
2 700 Kč24.10.2019 18:23:10 (limit 24.10.2019 18:23:10)
2 500 Kč22.10.2019 20:43:20
2 300 Kč20.10.2019 18:17:28
2 100 Kč14.10.2019 18:50:29
1 900 Kč11.10.2019 10:01:12