Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Pastel
Výška: 34 cm, šířka: 44 cm, rámování: 44,5 x 54,6 cm
Konec aukce: 11.12.2023 20:10
Dosažená cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (46)