62. Chalupy

Autor: Alois Schneiderka

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Pastel
Výška: 34 cm, šířka: 44 cm, rámování: 44,5 x 54,6 cm

Konec aukce: 11.12.2023 20:10

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (46)

8 100 Kč3.12.2023 11:52:43 (limit 28.11.2023 17:35:55)
7 800 Kč3.12.2023 11:52:43
7 500 Kč1.12.2023 14:34:01 (limit 28.11.2023 17:35:55)
7 200 Kč1.12.2023 14:34:01
6 900 Kč28.11.2023 17:35:40
6 600 Kč28.11.2023 16:53:02
6 500 Kč28.11.2023 16:53:02 (limit 19.11.2023 16:55:21)
6 300 Kč28.11.2023 16:52:48 (limit 19.11.2023 16:55:21)
6 000 Kč28.11.2023 16:52:48
5 700 Kč19.11.2023 20:36:07 (limit 19.11.2023 16:55:21)
5 400 Kč19.11.2023 20:36:07
5 100 Kč19.11.2023 20:35:55 (limit 19.11.2023 16:55:21)
4 900 Kč19.11.2023 20:35:55
4 700 Kč19.11.2023 20:35:45 (limit 19.11.2023 16:55:21)
4 500 Kč19.11.2023 20:35:45