130. Krajina

Autor: Alois Schneiderka

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Pastel
Výška: 33,4 cm, šířka: 63,2 cm, rámování: 46,7 x 76,5 cm

Konec aukce: 10.07.2023 20:17

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (51)

14 000 Kč10.7.2023 20:08:46
13 500 Kč10.7.2023 20:08:41 (limit 10.7.2023 20:08:11)
13 000 Kč10.7.2023 20:08:41
12 500 Kč10.7.2023 20:08:11 (limit 10.7.2023 20:08:11)
12 000 Kč10.7.2023 20:07:29
11 500 Kč10.7.2023 20:06:07 (limit 10.7.2023 20:06:07)
11 000 Kč10.7.2023 20:05:00
10 500 Kč10.7.2023 20:04:48
10 000 Kč10.7.2023 20:04:35 (limit 10.7.2023 18:50:25)
9 800 Kč10.7.2023 20:04:35
9 500 Kč10.7.2023 20:04:30 (limit 10.7.2023 18:50:25)
9 200 Kč10.7.2023 20:04:30
8 900 Kč10.7.2023 20:04:25 (limit 10.7.2023 18:50:25)
8 600 Kč10.7.2023 20:04:25
8 300 Kč10.7.2023 18:50:19