Narozen 17. 7. 1879 v Praze. Zemřel 23. 2. 1944 v Praze. Malíř figuralista v Boršicích u Blatnice pod sv. Antonínem na Moravě. Žák pražské akademie.
Signováno vpravo dole, zaskleno, akvarel na papíře podložený kartonem, karton místy zvlněný
Technika: Akvarel
Výška: 49,5 cm, šířka: 32,5 cm, rámování: 75 x 58 cm
Konec aukce: 01.02.2021 18:34
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (2)
2 700 Kč | 1.2.2021 18:29:19 |
2 500 Kč | 1.2.2021 17:34:35 |