Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 48 cm, šířka: 33,5 cm, rámování: 68 x 52,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:33
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (8)
| 3 600 Kč | 9.12.2025 18:28:29 |
| 3 400 Kč | 9.12.2025 18:26:10 |
| 3 200 Kč | 9.12.2025 18:25:21 |
| 3 000 Kč | 9.12.2025 18:24:58 |
| 2 800 Kč | 9.12.2025 18:22:50 |
| 2 600 Kč | 9.12.2025 18:22:30 |
| 2 400 Kč | 9.12.2025 18:21:15 |
| 2 200 Kč | 9.11.2025 20:16:23 |