32. Lesní interiér

Autor: Josef ( Dain Gruber ) Drha

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 67 cm, rámování: 62,3 x 82,6 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 18.07.2022 18:31

Dosažená cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (2)

2 700 Kč17.7.2022 21:23:42
2 500 Kč19.6.2022 09:26:29