Výška: 20 cm, šířka: 19 cm, rámování: 46 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:02
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 5d 9h 42m 30s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč