Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno
Výška: 28,5 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 45,7 x 47,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 21:08
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (28)