180. Polévka pro chudé, Paříž

Autor: František Tavík Šimon
(1877 - 1942)

Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno
Výška: 28,5 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 45,7 x 47,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 21:08

Dosažená cena: 8 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

4 900 Kč1.12.2021 11:33:05
4 700 Kč27.11.2021 06:44:49 (limit 25.11.2021 11:40:19)
4 500 Kč27.11.2021 06:44:49
4 300 Kč25.11.2021 11:40:19 (limit 25.11.2021 11:40:19)
4 100 Kč25.11.2021 11:40:19 (limit 25.11.2021 09:07:22)
3 900 Kč25.11.2021 09:07:22 (limit 25.11.2021 09:07:22)
3 700 Kč25.11.2021 09:07:22 (limit 24.11.2021 20:55:02)
3 500 Kč25.11.2021 09:07:11 (limit 24.11.2021 20:55:02)
3 300 Kč25.11.2021 09:07:11
3 100 Kč25.11.2021 09:07:03 (limit 24.11.2021 20:55:02)
2 900 Kč25.11.2021 09:07:03
2 700 Kč24.11.2021 20:55:02 (limit 24.11.2021 20:55:02)
2 500 Kč21.11.2021 13:23:05