Signováno tužkou vpravo dole, značeno, autorský tisk, nově rámováno, zaskleno
Výška: 25,6 cm, šířka: 32 cm, rámování: 40 x 44,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 20:30
Dosažená cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč