138. Vyšehrad

Autor: František Tavík Šimon
(1877 - 1942)

Signováno tužkou vpravo dole, značeno, autorský tisk, nově rámováno, zaskleno
Výška: 25,6 cm, šířka: 32 cm, rámování: 40 x 44,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 20:30

Dosažená cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (21)

3 500 Kč28.11.2021 16:00:10
3 300 Kč28.11.2021 16:00:05 (limit 24.11.2021 20:53:58)
3 100 Kč28.11.2021 16:00:05
2 900 Kč28.11.2021 15:59:59 (limit 24.11.2021 20:53:58)
2 700 Kč28.11.2021 15:59:59
2 500 Kč24.11.2021 20:53:58 (limit 24.11.2021 20:53:58)