Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno, vpravo mírně přehutý papír - vada tisku
Výška: 32 cm, šířka: 31,6 cm, rámování: 51,5 x 48,1 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 20:04
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (9)