Signováno vpravo dole monogramem
Technika: Olej na plátně
Výška: 58,5 cm, šířka: 95 cm, rámování: 60 x 96 cm
Konec aukce: 27.10.2019 19:57
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
2 800 Kč | 27.10.2019 19:05:57 |