Signováno vlevo dole, zaskleno, originál
Technika: Akvarel
Výška: 77,5 cm, šířka: 56 cm, rámování: 124 x 103 cm
Konec aukce: 27.10.2019 18:09
Dosažená cena: 28 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (77)