10. Dívky v krojích - velký formát

Autor: Antoš Frolka

Signováno vlevo dole, zaskleno, originál
Technika: Akvarel
Výška: 77,5 cm, šířka: 56 cm, rámování: 124 x 103 cm

Konec aukce: 27.10.2019 18:09

Dosažená cena: 28 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (77)

4 000 Kč8.10.2019 19:22:48
3 800 Kč7.10.2019 18:01:26
3 600 Kč5.10.2019 21:51:09
3 400 Kč3.10.2019 15:28:31
3 200 Kč3.10.2019 15:28:27 (limit 1.10.2019 17:09:50)
3 200 Kč3.10.2019 15:28:27
3 000 Kč3.10.2019 15:28:24 (limit 1.10.2019 17:09:50)
2 800 Kč3.10.2019 15:28:24
2 600 Kč3.10.2019 15:28:20 (limit 1.10.2019 17:09:50)
2 400 Kč3.10.2019 15:28:20
2 200 Kč3.10.2019 15:28:16 (limit 1.10.2019 17:09:50)
2 000 Kč3.10.2019 15:28:16
1 800 Kč3.10.2019 15:28:13 (limit 1.10.2019 17:09:50)
1 600 Kč3.10.2019 15:28:13
1 400 Kč1.10.2019 17:09:51 (limit 1.10.2019 17:09:50)