26. Orání

Autor: Antoš Frolka

Signováno vpravo dole, na zadní straně rámu popis
Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 65,5 x 101,5 cm

Konec aukce: 30.11.2020 18:42

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (62)

16 000 Kč30.11.2020 17:59:02 (limit 30.11.2020 17:44:42)
15 500 Kč30.11.2020 17:59:02
15 000 Kč30.11.2020 17:44:43 (limit 30.11.2020 17:44:42)
14 500 Kč17.11.2020 16:49:06
14 000 Kč17.11.2020 16:49:03 (limit 16.11.2020 17:42:29)
13 700 Kč17.11.2020 16:49:03
13 200 Kč17.11.2020 16:48:59 (limit 16.11.2020 17:42:29)
12 700 Kč17.11.2020 16:48:59
12 200 Kč17.11.2020 16:48:54 (limit 16.11.2020 17:42:29)
11 700 Kč17.11.2020 16:48:54
11 200 Kč16.11.2020 17:42:22
10 700 Kč12.11.2020 12:16:07
10 200 Kč9.11.2020 09:02:47
9 900 Kč8.11.2020 22:30:44
9 600 Kč7.11.2020 14:01:34