26. Orání

Autor: Antoš Frolka

Signováno vpravo dole, na zadní straně rámu popis
Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 65,5 x 101,5 cm

Konec aukce: 30.11.2020 18:42

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (62)

23 500 Kč30.11.2020 18:20:54 (limit 30.11.2020 17:59:17)
23 000 Kč30.11.2020 18:20:53
22 500 Kč30.11.2020 18:20:41 (limit 30.11.2020 17:59:17)
22 000 Kč30.11.2020 18:20:41
21 500 Kč30.11.2020 18:20:28 (limit 30.11.2020 17:59:17)
21 000 Kč30.11.2020 18:20:27
20 500 Kč30.11.2020 18:20:13 (limit 30.11.2020 17:59:17)
20 000 Kč30.11.2020 18:20:13
19 500 Kč30.11.2020 18:18:11 (limit 30.11.2020 17:59:17)
19 000 Kč30.11.2020 18:18:11
18 500 Kč30.11.2020 18:18:01 (limit 30.11.2020 17:59:17)
18 000 Kč30.11.2020 18:18:01
17 500 Kč30.11.2020 17:59:10
17 000 Kč30.11.2020 17:59:06 (limit 30.11.2020 17:44:42)
16 500 Kč30.11.2020 17:59:06