Signováno vlevo dole, zaskleno, originál, na paspartě fleky
Technika: Kresba
Výška: 31,5 cm, šířka: 22 cm, rámování: 50 x 36,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 23.02.2020 21:16
Dosažená cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč