Narozen ve Valašském Meziříčí. Studoval na výtvarných akademiích ve Vídni a Paříži. Studijní cesty pořádal po Itálii, Španělsku, Francii, Bulharsku, Německu a Turecku. Později působil jako kulturní atašé v Bulharsku, kde restauroval památky byzantského umění. Závěrečnou část života prožil na svém rodném Valašsku, kde maloval motivy Beskyd za mlhavých, deštivých dnů.
Signováno vpravo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 83 cm, šířka: 120 cm, rámování: 113,5x 150 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 18:05
Dosažená cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
25 000 Kč | 28.11.2019 18:23:49 (limit 28.11.2019 18:23:49) |