Narodila se v Rožnově u Valašského Meziříčí. Navštěvovala v Brně malířskou speciálku prof. Süssera a sochařskou speciálku prof. Lichtága. Poté studovala na ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze. Podnikla studijní cesty po Itálii a Jugoslávii. Ve své tvrobě se zaměřovala především na figurální, lidový folklor, podobizny a květinová zátiší.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 65,5 cm, šířka: 85,5 cm, rámování: 82 x 103 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 27.10.2019 20:33
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (12)