Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 51,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec aukce: 27.10.2019 20:43
Dosažená cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (4)