Bez poškození. Signováno Murano.
Technika: Váza
Výška: 33 cm, šířka: 27 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 21:20
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč