Signováno dole. Datováno 1980. Vzadu autorský štítek.
Narodil se 18. 7. 1941 v Byškovicích u Prahy.
Studoval na škole uměleckých řemesel v Turnově, poté pracoval v oboru uměleckého zpracování kovu v Ústředí uměleckých řemesel v Praze. Od 1959 studoval na VŠUP v Praze u prof. J. Nušla. Jeho díla jsou ve sbírkách MG Brno, OG Vysočiny, GVU v Chebu a v soukromých sbírkách u nás i v zahraničí.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 51 cm, rámování: 85 x 65 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.10.2020 18:31
Dosažená cena: 22 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (57)