47. Krajina dosud nepoznaná I.

Autor: Oldřich Eichler

Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63 x 83 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 19:07

Dosažená cena: 61 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (99)

3 800 Kč13.2.2022 19:40:49
3 600 Kč11.2.2022 21:01:33 (limit 11.2.2022 21:01:33)
3 400 Kč10.2.2022 22:19:10
3 200 Kč3.2.2022 07:24:05
3 000 Kč2.2.2022 20:30:18
2 800 Kč1.2.2022 16:39:03
2 600 Kč30.1.2022 18:22:59
2 400 Kč30.1.2022 17:29:07
2 200 Kč29.1.2022 19:14:51