Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63 x 83 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:07
Dosažená cena: 61 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (99)